Sultanbeyli Kombi Servisi

Sultanbeyli Kombi Servisi-Arıza-Bakım-Tamir

Sultanbeyli kombi servisi olarak sizlere sultanbeyli ve mahallelerine kombi arıza ve bakım servis hizmetlerini sunmaktayız.

Acil Kombi Servisi ile ilgili sorunlarınızı, hemen 444 0 485 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir.Destek talebinde bulunabilirsiniz.Tüm tecrübeli personellerimiz sorularınızı, detaylı bir şekilde cevaplamaktadır.

Acil Kombi Servisi hizmeti sunan her türlü kombi markalarına teknik servis, hizmetleri veren alanında güvenilir servistir. Kombi Servis teknisyenleri, müşteri bilgisi dahilinde ücretli işlem yapılmaktadır.

Acil Kombi Servisi Bizlere ulaşmanız halinde, konusunda uzman personelimiz. Sorun tespiti yaparak sizlere uygun en iyi çözümü en uygun fiyatlarla sunacaktır.

işlemleri sunan firmamız, Kombi bakımı yılda en az bir yada iki defa kombi bakım ve onarımında profesyonel teknik servisimize yaptırmanız gerekmektedir. Genellik Kombi cihazları bozulmadan teknik servis çağırmamakta dırlar.

Sultanbeyli Kombi Servisi

Bu bakımların en önemli faydalarından biride Siz kullanıcıların, genel olarak fark edemediği, çok büyük risk taşıyan. Gaz kaçağı ve arıza tespit durumlarını fark ederek, sizleri bu riskli durumdan kurtarmasıdır.

İstanbul’un her ilçe ve semtine eğitimli. Yetki belgesine sahip, uzman kadromuz. Profesyonel iş disipliniyle, kesintisiz hizmetler vermektedir.

Olası işlemler ve hizmet koşullarımız. kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı işlemleri. acil kombi servisi hizmeti veren köklü firmalardan biriyiz.

Yerinde onarım yapılması mümkün olmayan, cihazlarınızı atölyemize getirerek, burada yer alan test cihazlarına bağlı olarak, işlem yapıp en kısa sürede sizlere teslimatını sağlamaktayız.

çağrı merkezimizi, arayan siz değerli müşterilerimizin. Sıkça sorunları, alt kısımda kısa olarak belirtilmiştir.

BAKIMLARDA NELER YAPILMALI
Cihazın Tozları Temizlenmeli.
Yanma haznesinde biriken tozlar temizlenmeli.
Tesisat Filitresi sökülüp temizlenmeli.
Brulör sökülüp yıkanmalı.
Meme gözeneklerindeki Tozlar temizlenmeli.
Ateşleme Elektrotları Zımparalanmalı
Prop gözleri Temizlenmeli.
Fan Motorundaki Fanın Tozları fırça ile temizlenmeli.
Genleşme tankındaki Hava oranı ölçülmeli. Gerekirse gaz basılmalı
NTC termostatlar değerleri ölçülmeli. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş N.T.C Termostat değişmeli.
Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılmalı.
Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli.
Sıcak su akışı kontrol edilmeli.
Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmeli.
Baca bağlantı haznesi temizlenmelidir.
Bacalı cihazlar kesinlikle göz ardı edilmemelidir bu tip cihazlar direk ev bacalarına bağlı olduğundan baca emniyet limitinin görev yapıp yapmadığını mutlaka denemeli gerekirse değerini kaybeden emniyet limitleri değişmelidir.
Baca bağlantı haznesini temizlemelidir.
Siz Tüketici dostlarımızda mümkün olduğu kadar servis elemanın başında durmalı yapılan işlemin sizin gözünüzde ne derece doğru olduğunu bilmeli gerektiğinde teknikeri uyarmalısınız.
Evinize bakıma gelen teknisyenin bir elektrik süpürgesi ve bir bez isteyerek yaptığı bakım hiç bir zaman bakım değildir bunu aklınızdan çıkartmayın.Kombilere kış sezonu başlamadan bakım yaptırmalıdır.
Evinizde kullandığınız doğalgaz cihazlarına kesinlikle kendiniz müdahale yapmayın. Cihazlarınızı yetkili servislerinize ve sorumluluk alabilecek ciddi firmalara emanet edin!

Sizlerde servis hizmetimizden faydalanmak için 444 0 485 i arayabilirsiniz.

Sultanbeyli Kombi Servisi

Sultanbeyli Kombi Servisi

By | 2018-01-27T18:52:25+00:00 Mayıs 27th, 2017|Categories: Kombi Servisi|Tags: , , |Sultanbeyli Kombi Servisi için yorumlar kapalı

About the Author: