Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi-Tamir-Bakım-Acil Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi olarak alanında uzman ekiplerimiz ile Sancaktepe bölgesinde arıza ve bakım hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Siz de haftanın 7 günü çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Örneğin evinizde sıklıkla kullandığınız kombi ve klima gibi cihazlarınızın yıl içerisinde yapılması gereken periyodik bakımları vardır.

Siz de yıl içerisinde en az iki defa firmamızı arayarak cihazlarınızın bakım ve onarımlarını yaptırabilirsiniz. Bizi tercih etmek size kaliteli, hızlı, güvenilir servis hizmeti kazandıracaktır.

Aynı zamanda Sancaktepe Servisi hizmetimizden faydalanmanız durumunda cihazlarınızda orijinal yedek parça kullanılacak ve bu yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi altında olacaktır.

Firmamızda teknik personel olarak görev yapan çalışanlarımız sıklıkla eğitimlere tabi tutulmaktadır. Bu da verdiğimiz kaliteli hizmetin bir göstergesidir.

Sizin talebiniz doğrultusunda adresinize kadar gelen teknik servis çalışanlarımız arıza ya da bakım ihtiyacınızı en kısa sürede giderir.

Cihazlarınızın düzenli bakımlarının yapılması size enerji tasarrufu olarak geri dönecektir. Firmamız verdiği teknik servis hizmetinde tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizim başarımızın en önemli göstergesidir.

Siz de cihazlarınızın bakım ve onarım işlerinde Sancaktepe Servisi hizmetimizden faydalanarak karlı çıkabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey sizlere bir telefon kadar yakın olan çağrı merkezimizi aramak ve çağrı merkezi çalışanlarımıza müşteri kaydınızı bırakmak.

Çağrı merkezi çalışanlarımız sizin uygunluk durumunuza göre teknik ekiplerimizi adresinize yönlendirecek ve servis ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayacaktır. Kaliteli servis hizmeti için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Profesyonel ekip kadromuz ve tam donanımlı araçlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak için çabalamaktayız.

 

Sancaktepe kombi servisi sizlere her daim hizmet sağlamaktadır.

Sizlerde hizmetimizden faydalanmak için hemen 444 0 485 i arayabilirsiniz.

Sancaktepe Kombi ve Petek Bakımı

Kombi ve Petek Bakımlarında uzman kadro ile sizlere yıllardır en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Yıllardır bakım ve petek bakımı kampanyası yaparak sizlere en uygun fiyata servis hizmeti sağlamak için çalışıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlere garanti veriyor işimizi temiz ve hak edicek şekilde yapıyoruz.

Merdiven altı çalışmıyor hizmet verdiğimiz her müşterimize memnuniyet olarak servis hizmeti veriyor.

Verdiği hizmetlerin her daim arkasında duran firmamız geniş bir servis ağı vererek sizlere saat kaç olursa olsun kesintisiz hizmet sağlıyor.

Sizlerde faturalırınız ve cihazlarınızın arızalanmaması için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi

By | 2018-02-07T18:29:39+00:00 Mayıs 26th, 2017|Categories: Kombi Servisi|Tags: , , |Sancaktepe Kombi Servisi için yorumlar kapalı

About the Author: