Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi, tamir, bakım, onarım alanında uzman, eğitimli ve yetkili servis tecrübesi ve bilgisine sahip teknisyenleri ile hizmet vermektedir.

Acil Servis Merkezi olarak hizmetlerini sürdüren Acil Servis Merkezi Fatih ilçesi başta olmak üzere İstanbul genelinde kalıcı, hızlı, etkin ve güvenilir kombi özel servisi hizmeti sağlamaktadır.

Her tür marka kombide ustalıkla ve güvenilir bir şekilde tüm kombi sorunlarınızı en uygun fiyatlarla çözüyoruz. Kombi sorunlarınızı engelleyerek hayat konforunuzun yükselmesini sağlıyoruz.

Fatih’te kombi bakım, kombi arıza, kombi tamir, kombi yedek parça değişimi, kombi ısıtmama sorunu, petek temizliği gibi kombilerinizde oluşabilecek tüm sorunlarınızda sizlere hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

7/24 hizmet anlayışıyla çalışma hayatına devam eden Fatih Kombi Servisi, günün her saati tüm sorunlarınızda acil kombi servis hizmeti sağlamaktadır.

Müşteri hizmetlerimize ulaştığınız takdirde adresinize en yakın konumda yer alan gezici mobil servis aracımızı hemen yönlendiriyoruz.

En kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese gelerek arıza tespiti yapacak teknisyenlerimiz, sizlere gerekli bilgiyi vermektedir. Sizden gelecek onay ile birlikte tamir işleminiz ücretli bir şekilde yapılmaktadır.

Fatih Kombi Servisi tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl servis güvencemiz altındadır. Yedek parça değişimleri orjinal yedek parçalardan yapılmaktadır.

Fatih ve çevre semtlerde yaşıyorsanız, acil kombi servisi veya nöbetçi kombi servisi ihtiyacınız varsa en güvenilir ve en doğru yerdesiniz.

Fatih Kombi Servisi, kombilerinizden yüksek verim elde etmek ve güvenliğiniz için yıllık kombi bakımlarınızın muhakkak yapılmasını önermektedir.

Yıllık bakımı yapılmayan cihazlar, zamanla ısıtmamaya yol açarlar bu durum size yüklü miktarda fatura ödemenize neden olur. Ayrıca bakımı yapılmayan cihazlar zamanla güvenliğinizi tehlikeye atabilecek sorunlarıda ortaya çıkarabilir.

Fatih Kombi Servisi Telefonu 444 0 485

By | 2018-01-27T18:25:47+00:00 Aralık 12th, 2017|Categories: Kombi Servisi|Tags: |Fatih Kombi Servisi için yorumlar kapalı

About the Author: