Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi-Arıza-Bakım-Tamiri

Bakırköy kombi servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.

Firmamız kombi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır.

Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.Bakırköy Kombi servis hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz.

Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.

Bakırköy kombi Servisi Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti vermektedir.

Bakırköy Kombi servisi İstanbul’un tüm bölgelerine ulaşmak konusunda hiçbir sıkıntı çekmemektedir. Fakat trafik dolayısıyla bazı aksaklıklar göze çarpabilir.

Bu yüzden kombi servis elemanları adrese ulaşmadan yarım saat önce müşteriyi telefon ile arayıp bilgi vermektedir.

Bu sayede servis nerede kaldı? Acaba gelmeyecek mi? Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır.

Firmamız kuruluşundan itibaren bakırköy kombi Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerine kombi bakımı ve kombi onarımı konularında hizmet vermektedir.

Bakırköy kombi Servisi Merkezi kombi bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.

bakırköy kombi Servis merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır.

Müşterilerimizin servis talebinde bulunduğu andan itibaren call center sayesinde bilgi aktarımı başlayarak servis talebiniz anında bölgede bulunan Mobil Servis ekimize bildirilerek servis talebiniz sıraya alınmış olur.

Kombi Servisi Hizmetimizin Kapsamı

Kombi servimizin kapsamı, müşterilerimizin acil ya da rutin kontrol ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Kombi servislerimiz, acil durumlar söz konusu olduğunda 7 gün 24 saat destek vermek için hazırdır.

er gün servis ağı ve müşteri potansiyelini genişleten firmamız sizlere kalite , güven ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Bilindiği gibi yıllık olarak yapılan kombi bakımlarında firmamızda yıllık olarak bakım kampanyası sağlamaktadır.

Kombi cihazlarınızın bakımlarını her yıl yaptırmanız gerekmektedir bakımı yapılmayan cihazlar olası arızalar çıkara bilmektedir.

Bakımı yapılmış bir cihaz bakımsız bir cihaza göre %30 kadar daha fazla verimli ve daha %30 daha az yakıt kullanımı yapmaktadır.

Servis Hizmeti için 444 0 485

Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi

By | 2018-01-27T18:46:01+00:00 Aralık 12th, 2017|Categories: Kombi Servisi|Tags: , , |Bakırköy Kombi Servisi için yorumlar kapalı

About the Author: