Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi-Tamir-Arıza-Bakım

Bahçelievler Kombi Servisi olarak sizlere kesintisiz bir hizmet sunmaktayız.Hizmetlerimizde parça değişimi 1 yıl garantilidir.

Doğalgazın hayatımıza girmesiyle beraber enerji kaynaklarımız arasına diğerlerine oranla kullanımı daha kolay ve daha ekonomik bir yenisi eklenmiş oldu.

Doğalgazı ısınma ihtiyacımızı karşılamak için kullanmamızı sağlayan kombiler nasıl çalışıyor? Kombi seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Kombi Nedir?
Kombilerin yaptığı iş doğalgaz kullanarak sıcak su üretmektir. Buraya kadar basit olan bu görev sıcak suyun evlerin ısıtılmasında ve banyo-bulaşık suyu gibi amaçlarla kullanılmasıyla çok büyük bir fayda sağlamaktadır.

Hayatımızı kolaylaştıran makine teknolojisinin en önemli icatları olan kombiler, doğalgaz bulunan her yerde ısınmayı sağlamaktadır.

Doğalgazın pahalı bir yakıt olması, kömür ve odun gibi maddelerin yakılması sonucu çevre kirliliğini arttırıcı etkiyi göz ardı ettiği için, yaygın olarak ısınma, sıcak su ve ocak gazı için kullanılmaktadır.

Rutin olarak kombilerin bakımının yaptırılması için bir alışkanlığa sahip olmayan insanlar, ancak arızalar söz konusu olduğunda kombi servisi hizmeti almaktadır.

Oysa bu durum, istisnai durumlar söz konusu olsa da, hayati kayıplara neden olabilmektedir.

Doğalgaz sızıntılarının söz konusu olduğu durumlarda bazen bir lambanın yanması bile büyük bir patlamaya ve can kaybına neden olabilir.

Bu nedenle herhangi bir sorun olmasa da, kombilerin bakımlarının yapılması, her sonbahar ve ilkbaharda kontrol amaçlı servis tarafından kontrol ettirilmesi oldukça önemlidir.

Kombinin ateşlenmesi ya da suları ısıtmaması gibi sorunların temel nedeni, aslında çok önceden alınacak önlemlerle yok edilebilir.

Müşterilerimizin acil ihtiyaçlarında da kısa sürede olay yerine ulaşıyoruz.

Kombi servimizin kapsamı, müşterilerimizin acil ya da rutin kontrol ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Kombi servislerimiz, acil durumlar söz konusu olduğunda 7 gün 24 saat destek vermek için hazırdır.

Birçok kişinin merak ettiği rutin bakımlarımız, 15 dakika içinde tamamlanmakta olup, herhangi bir petek temizliği ya da kombi servisi gibi ihtiyaçlar da gerektiğinde bu süre biraz daha uzayabilmektedir.

Yapılan işlemler 1 yıl garantili olduğu gibi sizlere kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Özellikle kış aylarında doğalgaz problemleri söz konusu olduğunda, her zaman ekibimiz destek olmak için hazırdır.

Servis Hizmeti için 444 0 485 i arayabilirsiniz.

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi

 

By | 2018-01-27T18:46:46+00:00 Aralık 12th, 2017|Categories: Kombi Servisi|Tags: |Bahçelievler Kombi Servisi için yorumlar kapalı

About the Author: