Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-05-03T14:29:57+00:00

Acil Servis Merkezini Tanıyın

Acil Servis Merkezi

2007 Yılından beri kombi ve klima olarak verdiğimiz hizmetlerin arkasında duruyoruz.Doğruluğumuzu ve çalışma prensibimizi koruyarak işlerimizin arkasında duruyor her daim müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.Ekiplerimiz alanlarında uzman acil müdahale acil kombi servisi ve acil klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 olarak her zaman hizmet vermek için çabalıyoruz.

Acil Servis Merkezi olarak sizlere en kaliteli ve uygun hizmeti sunmak görevimiz.Merdiven altı firma olarak çalışmayan firmamız her zaman kurumsallığını koruyarak hiç bir müşterisini mağdur etmemiş ve yarı yolda bırakmamıştır.

Geniş bir aile olan acil servis merkezi kombi ve klima gibi cihazlarınızın arızalanması durumunda sizlere acil olarak müdahale ekibi yolluyoruz ve gün içerisinde işlemlerinizi elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz.

Acil anlamını tam anlamıyla yerine getiren firmamız yoğunluğa bağlı olarak 1 ve 3 saat içerisinde sizlere ekip yolluyoruz.

Politikalarımız

Hizmet 100
Kalite 100
Memnuniyet 100
Güven 100

Hakkımızda

Yaptığımız kaliteli, temiz ve güvenilir hizmetimizi ulaşabildiğimiz en son noktaya kadar ulaştırmak ve bu sektörde olan diğer firmalara da ışık tutan, yol gösteren ve örnek alınan bir firma haline gelmek.
Teknik Servis,arıza,bakım ve montaj işlerinde müşterilerimizin gözünde bıraktığımız izlenimi korumak, hızlı ve temiz iş yapmayı bir sorumluluk olarak görüp, kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizi çok daha ileri düzeye çıkarmak.