Çerkezköy Kombi Servisi

Çerkezköy Kombi Servisi

Çerkezköy Kombi Servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmamız her daim 7/24 olarak sorunlarınıza en hızlı çözümü getirmektedir.

Firmamız trakya bölgesine verdiği hizmeti en iyi şekilde getirmek amacı ile yaygın bir servis ağı oluşturarak sizlere en hızlı servisi sağlamak için çalışmaktadır.

ÇERKEZKÖY , KAPAKLI , KIZILPINAR , VELİKÖY , VELİMEŞE , KARAAĞAÇ, B.YONCALI olmak üzere sizlere arıza bakım ve montaj hizmetlerini en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Acil Servis Merkezi olan firmamız acil kelimesini tam anlamı ile yerine getiriyor sizlere gün içerisinde servis imkanını sunuyor.

Her türlü kombi arıza bakım ve teknik servis ihtiyaçlarınız için en hızlı ve kaliteli hizmeti kendine misyon edinen firmamız deneyimli ve konusunda uzman eğitimli personelleri ile size hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Tüm ürün gruplarında orjinal parça kullanarak ailenizi güvence altına alıyoruz. Hizmetlerimiz sonucunda değişen parça ve yapılan işçilikler 1 yıl garantimiz altındadır

Sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için tüm semtlerde gezici mobil araçlarımız ile yerinde hizmet vermekteyiz. Bakım ve arıza gibi teknik ihtiyaçlarınızı ekibimiz en kısa sürede sonuçlandıracaktır. Haftanın 7 günü  1 telefon kadar yakınız.

Kombi cihazı çalıştırılmadan önce cihazın ve tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra cihazı devreye alınması önerilir.Bunun nedeni cihazın verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.

Sıcak yaz aylarını geride bıraktığımız şu günlerde kış ikliminin soğuk hava etkisini yavaş yavaş hissetmekteyiz.

Kış aylarında ortalama olarak 90 Metre kare bir dairenin aylık doğal gaz gideri yaklaşık 140-200 TL arasındadır. Düzenli olarak yıllık bakımı yaptıran bir daire ile kombi bakımı yaptırmayan daire arasında ise yaklaşık olarak % 30 ile % 50 arasında hem ısı hemde maddi tasarruf bulunmaktadır.

Çerkezköy Kombi Servisi , Kapaklı Kombi Servisi , Veliköy Kombi Servisi , Velimeşe Kombi Servisi , Büyükyoncalı Kombi Servis

By | 2018-01-27T17:23:00+00:00 Aralık 30th, 2017|Categories: Genel|Tags: |Çerkezköy Kombi Servisi için yorumlar kapalı

About the Author: